Başkan'dan Mesaj
-20 Temmuz 2020

Kültürpark’ımızın değerli üyeleri,

1 Haziran 2020 tarihinde İçişleri Bakanlığı talimatı ile kulübümüzün kapılarını pandemi önlemlerini eksiksiz uygulayarak, tekrar siz kıymetli üyelerimizin hizmetine açtık.

Bugüne kadar kuralların uygulanmasında bizlere yardımcı olan tüm üyelerimize sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Bu sancılı süreci aldığımız önlemlerde en küçük bir gevşeme olmadan beraberce atlatacağız. Çeşme Arkas Site Spor Tesisleri KTK Şubesini de aynı tarihlerde faaliyete geçirdik. Üç kort ve üç antrenörümüzle tenis severlerin hizmetindeyiz. 1 Eylül tarihine kadar Çeşme Şubemiz faaliyette olacaktır.

21 Temmuz 2020 itibari ile Merhum Galip Berkan Dingiloğlu ağabeyimiz adına düzenlediğimiz Kulüp içi turnuvamızın ödül törenini gerçekleştiriyor olacağız. Başta Sabah Gurubu olarak destek veren tüm üyelerimize çok teşekkür ediyoruz. Kortlarımızın zeminlerinin yenilenmesi için başlattığımız kampanyada bize maddi ve manevi destek olan üyelerimiz, bize bu güzide kulübün ne kadar çok seveni ve sahip çıkanı olduğunu bir kez daha göstermiştir.

Sizlerin güvenine sahip çıkmak çok büyük sorumluluk. Topladığımız yaklaşık 185.000 TL’nin tümü kortların modernizasyonu için kullanılacak olup 15 gün içerisinde daha sağlıklı ve konforlu kortlarda tenis oynuyor olacağız. Kulübümüzde gözlerden uzak kalan üst kat modernizasyonu için proje ve tasarım çalışmaları da devam etmekte olup, Fransız balkon, Tv köşesi, Briç salonu, Kütüphane ve oturma gruplarının yer aldığı, kış aylarında hepimizin keyifle vakit geçirebildiği yeni bir salonumuz olacak.

KTK’nın tüm gelirlerinin kulübümüzün işleyişi, modernizasyonu ve sizlerin daha iyi hizmet alması için kullanılması bizlerin asıl görevidir. Bugüne kadar mali yükümlülüklerini yerine getiren, destek olan üyelerimize sonsuz teşekkürler.

KTK ailemin yaklaşan Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, sevgiler ve saygılar sunuyorum…

Tolga ŞEKERCİOĞLU


Haber ile ilgili görseller / videolar