Başkan'dan 23 Nisan Çağrısı
-23 Nisan 2020-

Tenis Kulübü Başkanı Tolga Şekercioğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını coşkuyla kutladıklarını belirterek sporculara evde kalın çağrısı yaptı.
Kültürpark Tenis Kulübü Başkanı Tolga Şekercioğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 100. yılını her zaman olduğu gibi yine coşkuyla kutlayacaklarını söyledi. Covid-19 nedeniyle bu kez coşku ve heyecanın evlerde yaşanacağına dikkat çeken Şekercioğlu, "Bu öyle bir coşku ki eve sığmaz. Hepimizin kalbi bir atacak. Çocuklarımızın bayram sevinci hepimize umut verecek" dedi.

Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını saygı ve hürmetle andıklarını söyleyen Şekercioğlu, "Kültürpark Tenis Kulübü, spor hayatında çok önemli bir yer tutmaktadır. Bir çok çocuğumuz kulübümüzde Ulu Önder Atatürk'ın gösterdiği hedef doğrultusunda spor hayatına adım atmaktadır. Biliyoruz ki bu hedeften bizi hiç şey alıkoyamaz. Tüm sporcularımıza bir kez daha evde kal çağrısı yapıyoruz. Tüm çocuklarımıza da anne babalarını emanet ediyoruz ve onlara diyoruz ki geleceğimiz sizlerseniz. Bayramınız kutlu olsun" diye konuştu.


Haber ile ilgili görseller

haber 3