Başkan'dan Mesaj
-08 Eylül 2020

Kültürpark’ımızın değerli üyeleri,

2020 yaz döneminin sonuna yaklaştığımız bugünlerde, kış sezonu hazırlıklarımızı da tamamlamak üzereyiz.

1 Temmuzdan bu yana Pandemi ile beraber yaşamaya gösterdiğimiz dikkat ve duyarlılık sayesinde tenis oynayabilmeye devam edeceğimizi umuyorum. Kurallara uyan, uygulayan, uymayanları da ikaz eden tüm üyelerimize ve çalışanlarımıza teşekkür ederim.

Sizlere söz verdiğimiz üzere kort zeminlerimizin yenilenmesi ve aydınlatmalarını tamamladık. Gurur duyarak söyleyebilirim ki, toprak kortumuz dahil konfor ve görünüm olarak Türkiye’nin sayılı, Ege’nin tenis merkezi olan tesislerinden biriyiz.

Dönem başından itibaren aramıza katılan 29 yeni üyemiz, 120 kişi ile sınırlamak zorunda kaldığımız Necimoğlu turnuvasında aldığımız geri dönüşler bu düşüncemizi teyit etmiştir. Ekim ayı sonunda düzenlenecek olan Coşkun Güner turnuvasını da aynı başarı ve gururla gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

Bahçe peyzajımız da devam etmekte olup, süs havuzunun yenilenmesi, Merkez kort ile 1. Kort arasına, toprak kort yanına olmak üzere 2 adet portatif tribün yapılması, kulüp üyelerimize özel oturma grupları ve tüm bankların yenilenmesi planımızdaki projelerdir.

Kış aylarında, dev ekranda tenis maçlarını izlerken, oturup sohbet edebileceğimiz, mini kütüphanesi ve fransız balkonu ile tüm kortları görebileceğimiz üst kat salon revizyonumuz ise 15 Eylül itibari ile tamamlanacaktır.

Performans tenisi kış sezonu da 15 Eylül tarihinde başlıyor. Çeşme Şubemizde başarılı bir sezon geçiren antrenör ekibimizin de kulübümüze dönmesi ile kadromuz tamamlanmıştır.

Antrenör kadromuz, takım çalışması anlayışı ve eğitim kalitesi ile Türkiye’nin gurur tablosu ekiplerinden birisidir.

KTK’nın tüm gelirlerinin; rutin işleyiş, modernizasyon ve sizlerin daha iyi hizmet alması için kullanılmasının, asıl görevimiz olduğunu aklımızdan hiç çıkarmıyoruz.

Bu vesile ile bugüne kadar mali yükümlülüklerini yerine getiren, projelerimize maddi, manevi destek olan üyelerimize bir kez daha teşekkür etmek isterim.

Covid 19 Pandemi kurallarına uyma konusunda taviz vermememiz gereken, 2020 kış sezonunun hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.

Tolga ŞEKERCİOĞLU


Haber ile ilgili görseller / videolar